Fotoparoda „Lietuvos spaudos fotografija 2018“

DĖMĖSIO!!!
2018 m. 1 rugpjūčio d.
Kviečiame 2018 m.rugpjūčio 18 d. 18.00 val. į Renavo dvaro sodybą “ Šimtmečio vasaros festivalio uždarymą“
2018 m. 2 rugpjūčio d.

Fotoparoda „Lietuvos spaudos fotografija 2018“

Maloniai kviečiame  Rugpjūčio 18d. 18.00 val. apsilankyti fotoparodos „Lietuvos spaudos fotografija 2018“ pristatyme.

Fotografijas pristatė 121 autorius, temos: „Naujienos“, „Gyvenimas“, „Portretas“, „Europos metai“, „Kultūra ir pramogos“, „Diplomatija“, „Kariuomenė“, „Sportas“, „Gamta ir jos apsauga“, „Reportažas / Fotopasakojimas“, „Spindesys“.

Fotožurnalistika turi atskleisti įvykį, tai yra viena jos užduočių, bet turi pateikti ir klausimų. Kartais ji gali atrodyti kaip klasikinė fotografija, bet ji turi turėti momentinę energiją ir dinamiškumą, spalvas, judesį, emocijas. Iš to ir susideda jos stiprybė. Spaudos fotografija turi sudominti ir parodyti požiūrį į tai, kas vyksta mūsų pasaulyje, atskleisti gyvenimo problemas bei įvykius, juos perteikdama subtiliais ir daugiasluoksniais vaizdais. Šiandien profesionalaus fotožurnalisto vaidmuo svarbesnis nei bet kada anksčiau – jis turi eiti pirma kasdienio gyvenimo įvykių, fiksuodamas tai, ko žmogaus akis nemato arba nepastebi.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status