„Pasaulis yra mažas“-ir tai tikra tiesa…Maloniai kviečiame Jus pasiklausyti nuostabaus koncerto Renavo dvaro rūmuose

Kviečiame į edukacinį užsiėmimą „Įmink medžio mįslę“!
2020 m. 14 sausio d.
Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo 30-mečio iškilmingas paminėjimas
2020 m. 9 kovo d.

„Pasaulis yra mažas“-ir tai tikra tiesa…Maloniai kviečiame Jus pasiklausyti nuostabaus koncerto Renavo dvaro rūmuose

Maloniai kviečiame Jus pasiklausyti nuostabaus koncerto Renavo dvaro rūmuose š.m. vasario 8 d. 15 val.! Bilieto kaina 10 eur. Bilietų rezervacija tel. 861546031.
„Pasaulis yra mažas“ – ir tai yra tikra tiesa. Kaip kitaip būtų galima paaiškinti, kodėl Michelio Legrando melodijos pakeri prancūzų kalbos nemokančius Buenos Airių muzikos aistruolius? Kaip tango motyvai persikelia į lenko Jerzio Petersburskio kūrybą? Kodėl Johno Kandero miuziklai iš Brodvėjaus scenos pasklido po visą pasaulį, o Edith Piaf repertuaras arba Astoro Piazzollos ritmai užburia ir užvaldo klausytoją, kokios tautybės jis bebūtų, nepaisant jokių kultūrinių atstumų?

Pasaulis yra mažas, ir kiekviename jo kampelyje žmonės patiria tuos pačius meilės, džiaugsmo, liūdesio, ilgesio ir vilties išgyvenimus. Muzika turi galią juos perteikti ir padaryti svetimą kalbą suprantama, ištrinti atstumus ir skirtybes ir kalbėti apie tai, kas universalu, brangu ir artima kiekvienam. Dainos, kurios suplaukia iš įvairių kraštų, skirtingų žanrų ir šaltinių, pasakoja tą pačią jaudinančią, gražią istoriją….

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status