Koncertas „Muzika akimirkai“ liepos 23 d.

Vaikščiokime šiaurietiškai 😉👌
2021 m. 5 liepos d.
Dėmesio, skelbiamas pakartotinis konkursas patalpų nuomai viešojo maitinimo paslaugoms teikti!
2021 m. 7 liepos d.

Koncertas „Muzika akimirkai“ liepos 23 d.

Ansamblio koncertas „Muzika akimirkai“ liepos 23 d. palies kiekvieną Renavo dvaro sodybos medžio lapelį, paukštelį, smilgą ir kiekvieną svečią.

Festivalio organizatorė Vigailė Karpavčiūtė taip apibūdina savo įspūdžius:  „Klausantis ansamblio „RAMuzika“ apima nepaprastas akimirkos pojūtis – čia ir dabar. Pasijuntu lyg būčiau keturmetė mergaitė, kuri žaidžia, be jokio išankstinio plano keisdama veiklas ir draugus, ir patiriu laimingą, džiaugsmingą būseną“.

Dešimt metų, dešimt akimirkų

Ansamblis „RAMuzika“, kuriame veikia trys žavingos deivės, patyrusios artistės: solistė Aistė Ruškienė, smuikininkė Miglė Dikšaitienė ir pianistė Rūta Blaškytė, kviečia į kolektyvo veiklos dešimtmečiui skirtą pasirodymą. Programoje suverti gražiausi kūriniai, kuriais jos publiką žavėjo visus 10 metų – pradedant baroko atstovu H. Purcell, įpinant italų romansisto F.P. Tosti kūrinius ir baigiant Amerikos miuziklų dainomis – tokių autorių kaip J. Kern, M. Wilson ir G. Gershwin.

Ansamblio narės tarsi išmoningo sodininko susodinti augalai puikiai papildo viena kitą – rimtoji dainininkė Aistė publiką pritraukia tiek balso jėga, tiek ypatinga visa apimančia harmonija judesiuose, išraiškoje ir kūrinio temoje, linksmuolė gaivališka smuiko virtuozė Miglė pasirodymuose žydi it gėlė, muzikos garsais ji taškosi kaip vaikas, pirmą kartą įbridęs į ežerą, abu elementus – rimtąjį ir gaivališką – apjungia pianistė Rūta Blaškytė, ji yra fėja,  ji nusileidžia iš Fėjų šalies ir lengvais klavišų garsais pritaria solistei ar smuikininkei.

„Džiaugiamės, kad esame jau tiek metų kartu. O šiemet ruošiamės išleisti ir pirmąjį mūsų ansamblio CD“, – dalijasi planais solistė Aistė Ruškienė.

„Aš prisimenu vieną labai „triukšmingą“ Pažaislio festivalio koncertą, kuris vyko Zapyškyje – virš mūsų galvų vis skraidė klykaudamos po bažnyčios skliautais kregždės, o paskui užklupo tokia liūtis, kad geroką laiką beveik visai nesigirdėjo, ką grojome“ – prisiminimais dalijasi smuikininkė Miglė Dikšaitienė.

„Muzikuojant kartu patyrėme daug puikių akimirkų. Mūsų ansamblio credo – groti tik mums patinkančią muziką. Gal todėl kiekvieną kartą į susitikimą su žiūrovais einame, norėdamos pasidalinti tomis geromis emocijomis, kurias pačios išgyvename“ –  teigia pianistė Rūta Blaškytė.

Bilietus rezervuoti telefonu: 8 615 46031
Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status