Muzikinis klasikos spektaklis „Tu dieviška, Maria Callas!“ 2021 m. rugpjūčio 8 d. 19:00 val.

Dėmesio, skelbiamas pakartotinis konkursas patalpų nuomai viešojo maitinimo paslaugoms teikti!
2021 m. 7 liepos d.
🎶🎵 ARIEL RAMIREZ IR TANGO ORKESTRAS 🎵🎶 2021 08 14 Renavo dvaro rūmų terasoje
2021 m. 22 liepos d.

Muzikinis klasikos spektaklis „Tu dieviška, Maria Callas!“ 2021 m. rugpjūčio 8 d. 19:00 val.

Koncertas „Tu dieviška, Maria Callas!“ yra I-ojo Žemaitijos dvarų muzikos festivalio programos dalis.

Herbert von Karajan, Leonard Bernstein, Georges Prêtre, Pier Paolo Pasolini, Mario Del Monaco, Nikolaj Gjaurov, Franco Corelli ir daugelis kitų žymių menininkų patyrė laimę, dalyvaudami  kūrybiniuose projektuose su operos dievaite Maria Callas. Kuo ji buvo ypatinga, kad įkvėpė ją sekti gausybę publikos visame Žemės rutulyje, kad iškiliausi ne operos meno kūrėjai kūrė ir dedikavo jai savo darbus? Atsakymas yra labai platus, apimantis tiek artistės karjeros vingius, tiek dramatišką jos asmeninį gyvenimą. Atsakymo ieškosime klasikos spektaklyje „Tu dieviška, Maria Callas!”
Ši idėja subrendo operos solistės Dovilės Kazonaitės širdyje, sirpo meno vadovo Donato Ravini mintyse ir rugpjūčio 8 d. sprogs kerinčio grožio koncerte Renavo dvaro sodybos terasoje. Akompanimentą kuria pianistė Rūta Mikelaitytė-Kašubienė, divos gyvenimo stotelėse sustoja aktorius Rimas Giedraitis. Dovilė, išoriškai šiek tiek primenanti operos Dievaitę, programoje parinko repertuarą, kurį mėgo ir atliko Callas.
Dieviška ji pradėta vadinti po to, kai sudainavo viename prestižiškiausių pasaulyje Milano „La Scala“ teatre, sėkmingai artistės karjerai didelę įtaką padarė jos sutuoktinis Meneghini, metęs savo verslus ir atsidėjęs žmonos karjeros vystymui, žinoma, ir šeiminė laimė prisidėjo prie tolygaus populiarumo augimo. Būtent nuo atvykimo į Milano „La Scala“ teatrą prasideda pati svarbiausia artistės karjeros fazė: sėkmės vaisius ji raško su didžiausiomis operos moterų figūromis: nuo Normos iki Lady Macbeth, nuo Džokondos iki „Trubadūro“ Leonoros. Callas pavergia publiką su Medėja, diriguojant Leonardui Bernstein, su Lučija iš „Lammermoor” (dirgentas Herbert von Karajan), su Violetta iš „La traviata“ (režisierius Luchino Visconti). Vienas susitikimas Marijos gyvenimo kelyje yra lemtingas – tai susitikimas su laivyno magnatu, tautiečiu Aristotele Onassis…
Daugiau menininkės ir moters, norėjusios ir paprastos moteriškos laimės, ir beprotiškos aistros, likimo detalių koncerte „Tu dieviška, Maria Callas!”

Susitikime Renavo dvaro terasoje 2021 m. rugpjūčio 8 d. 19:00 val. !!!

Bilietų rezervacija telefonu 8 615 46031
Bilieto kaina 12 EUR

_____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Visa informacija www.klasikosdegustacija.lt/festivalis/

Festivalio mecenatas – Akcinė bendrovė „ORLEN Lietuva“.

Rėmėjai: AB Šiaulių bankas, UAB Plungės lagūna, UAB Plungės šaltis, UAB Litnaglis, J. Igarienės individuali veikla „Vyšnių dvaras“, UAB Marmo Arc, Laimonas Belickas, UAB Universe Group, UAB Jubana, UAB Mažeikių šilumos tinklai.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status