🍄🥀 „Atviros dienos kaime 2021“ Renavo dvare: vertingieji linų sėmenys ir paslaptingas grybų pasaulis 🥀🍄

🌫🌫🌜🌫🌫Renavo dvaras vėl paskendo Baltų kvapų naktyje…🌫🌫🌟🌫🌫
2021 m. 3 rugsėjo d.
⚜Renavo dvaro sodyba kviečia: rugsėjo 18-19 dienomis paminėkime Europos kultūros paveldo dienas ⚜
2021 m. 6 rugsėjo d.

🍄🥀 „Atviros dienos kaime 2021“ Renavo dvare: vertingieji linų sėmenys ir paslaptingas grybų pasaulis 🥀🍄

           Prisijungėme prie penktus metus iš eilės Lietuvoje organizuojamos akcijos „Atviros dienos kaime 2021“ ir rugsėjo 3 d. laukėme žingeidžių akcijos dalyvių Renavo dvare.
          Atvykusieji į renginį sudalyvavo edukacinėse programose „Pasėjau linelį ant pylimo“ ir „Sekant Lauryno Ivinskio pėdomis Renave – nuostabusis grybų pasaulis“.
.
            Edukacijų metu smalsūs dalyviai stebėjo linų sėmenų aliejaus spaudimo procesą, sužinojo jo naudingąsias savybes, skanavo bulves su žemaitiška sėmenine druska, pasivaikščiojo po dvaro sodybos parką, rinkdami grybus, mokėsi juos atpažinti, aiškinosi kurie valgomi, kurie ne.
.
.
            Taip pat pademonstravome, kaip pasigaminti grybų “rašalo”, norintys galėjo juo rašyti ar piešti. Vaikams tai buvo ypač patrauklus užsiėmimas ir jie nupiešė įvairiausių grybų.

             Visi pasistiprino sočia lauko sąlygomis ruošta grybų sriuba, degustavo užkandį iš grybo didžiosios langermanijos. Norintieji apžiūrėjo dvaro rūmų interjero ekspoziciją ir kitas vykstančias parodas. Po renginio dalyviai išsiskirstė linksmi, sotūs, įgiję naujų žinių bei patirčių 😊
.
.
Daugiau apie mūsų vykdomas edukacijas rasite čia:
https://renavodvaras.lt/edukacijos/
Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status