Neįvyks garsių atlikėjų Raimondo Butvilos ir Alexander Paley koncertas Renavo dvaro rūmuose 2022 m. vasario 5 d.

Nuo vasario 01 d. kviečiame į parodą „LIETUVOS NEPRIKLAUSOMYBĖ – NUOLATINIS BUDĖJIMAS: 1918 m. vasario 16 d. Lietuvos Nepriklausomybės Akto signatarui, Seimo Pirmininkui, Telšių vyskupui Justinui Staugaičiui – 150“
2022 m. 11 sausio d.
QR kodu užkoduota projekto „Atverk kodą – pažink Mažeikių krašto kultūros istoriją“ dalis Renavo dvare
2022 m. 2 vasario d.

Neįvyks garsių atlikėjų Raimondo Butvilos ir Alexander Paley koncertas Renavo dvaro rūmuose 2022 m. vasario 5 d.

Atsiprašome Jūsų ir informuojame, kad planuotas muzikos atlikėjų Raimondo Butvilos ir Alexander Paley muzikos koncertas š.m. vasario 5 d. Renavo dvaro rūmuose neįvyks.

⚠️📣

Sparčiai kylant sergančiųjų COVID-19 liga skaičiui rajone, imamasi griežtesnių prevencinių priemonių – nuo sausio 24 d. iki kovo 1 d. draudžiami visi kultūriniai renginiai uždarose patalpose visose Savivaldybei pavaldžiose įstaigose, organizacijose. Tokį sprendimą š. m. sausio 20 d. priėmė Mažeikių rajono savivaldybės ekstremalių situacijų komisija.
🔇

Dvaro rūmuose esančias parodas bei interjero ekspozicijas lankyti galima, laikantis visų sveikatos apsaugos ir higienos reikalavimų. Atvykite, užsukite, apsilankykite.

Tad atsiprašome už neįvysiantį renginį ir lauksime kituose mūsų organizuojamuose renginiuose, šventėse, koncertuose!

Būkite sveiki!

🙂

 

 

Renavo dvaro rūmuose Biručių vardo dienos proga skambės nuostabi Johaneso Bramso muzika. Tad kviečiame Jus į dviejų garsių muzikos atlikėjų Raimondo Butvilos ir Alexander Paley koncertą 2022 m. vasario 5 d. 15 val.!

Bilieto kaina 10 EUR,  rezervacija telefonu 8-615-46031

Įėjimas tik su Galimybių pasu.

Raimondas Butvila – kilęs iš Šiaulių, mokėsi Nacionalinėje M.K. Čiurlionio menų mokykloje, studijavo Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje, stažavosi Maskvos P.I. Čaikovskio konservatorijoje. Po studijų Maskvoje grižęs į Lietuvą, R. Butvila dėstė Lietuvos muzikos akademijoje, grojo Lietuvos kameriniame orkestre, Lietuvos kvartete, daug koncertavo kaip solistas, o susikūrus Lietuvos valstybiniam simfoniniam orkestrui, tapo pirmuoju šio orkestro koncertmeisteriu.         1993 m. pagal Lietuvos-Venesuelos kūrybinio bendradarbiavimo sutartį, išvyko į Venesuelą. Karakase buvo Emilio Friedmano koledžo muzikos direktoriumi ir Menų universiteto (UNEARTE) profesoriumi bei aktyviai koncertavo kaip Trio Academico Emil Friedman smuikininkas.                                                                     2011 m. R. Butvila grįžo į Lietuvą ir įsijungė į šalies kultūrinį gyvenimą – jam buvo pasiūlyta profesoriaus ir smuiko pedagogo vieta Vytauto Didžiojo universiteto Muzikos akademijoje. Be dėstytojo darbo prof. R. Butvila veda meistriškumo pamokas, daug koncertuoja kaip solistas ir kaip įvairių ansamblių narys. Repertuarą sudaro klasikinė ir XX–XXI a. muzika.

Alexander Paley – ne tik fortepijono muzikos virtuozas, bet ir charizmatiška asmenybė, garsėjanti savo ugningu temperamentu ir išskirtine technika.

Svajonė skambinti fortepijonu užgimė jau ankstyvoje vaikystėje, kai jaunasis pianistas nekantraudamas laukė galimybės pirmą kartą prisiliesti prie pianino klavišų. Gimęs Moldovoje, Kišiniovo mieste, studijavęs Maskvos P.I. Čaikovskio konservatorijoje, jis 1988 m. emigravo į JAV. Jau 1991 m. po A. Paley debiuto su JAV nacionaliniu simfoniniu orkestru dienraštis „The Washington Post“ pianisto pasirodymą pavadino „tiesiog nepriekaištingu“, tad ilgainiui atlikėjas ėmė koncertuoti su garsiausiais pasaulio orkestrais. Gausybe pasaulinio lygio apdovanojimų įvertintas pianistas savo pasirodymus yra surengęs ir visada laukiamas prestižiškiausiose koncertų salėse ir festivaliuose. Bėgant metams, A. Paley žvaigždė negęsta – tarp Niujorko ir Paryžiaus gyvenantis pianistas kasmet surengia apie 80 koncertų visame pasaulyje.

Pianisto širdyje Lietuva ir jos publika užima ypatingą vietą. Dažnai Lietuvoje besilankantis atlikėjas jau turi savo gerbėjų ratą Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje.  A. Paley negaili komplimentų: Lietuvoje viskas gražu, švaru, išpuoselėta.

“Su smuikininku Raimondu Butvila esame buvę bendramoksliai. Ir čia – jau nebe pirmas mūsų koncertas kartu, esame groję ir anksčiau” – sako pianistas A. Paley.

Laukiame Jūsų atvykstant į koncertą!

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status