Edukacinio renginio „Renavo dvaro sodybos praeitis – mūsų visų dabartis“ turininga diena dvare

Laukiame jūsų, nes ir vėl dvare vyks „Atviros dienos kaime 2022“ (rugsėjo 10 d.)
2022 m. 25 rugpjūčio d.
Kviečiame Lietuvos pilių ir dvarų asociacijos narius į renginį Renavo dvaro sodyboje, 2022 09 14
2022 m. 26 rugpjūčio d.

Edukacinio renginio „Renavo dvaro sodybos praeitis – mūsų visų dabartis“ turininga diena dvare

🏛🌳👫👩🏼‍🤝‍🧑🏻 Edukacinio renginio „Renavo dvaro sodybos praeitis – mūsų visų dabartis“ antroji diena dvare – labai turininga. Vaikams įspūdžių ir veiksmo buvo labai daug, „Šok į debesį“ repeticijos ir poilsis mainėsi su naujomis patirtimis ir įspūdžiais, dvaras aidėjo nuo linksmų vaikų čiauškėjimų ir pasispygavimų 😊.
🏛🌳👫👩🏼‍🤝‍🧑🏻 Kol dienos karštis nepradėjo alinti, šokėjams pasipuošus koncertiniais rūbais, buvo filmuojamas smagus reklaminis video (juo pasidalinome su jumis Renavo dvaro sodybos Facebook paskyroje), vyko šokėjų grupių, suskirstytų pagal amžių ir kolektyvus, įsimintinos fotosesijos. 🏛🌳👫👩🏼‍🤝‍🧑🏻 Vėliau vaikai grupelėmis keliavo į dvaro sodo rūsį edukaciniam užsiėmimui ir įdomiai pažinčiai su paslaptingaisiais gyvūnėliais – šikšnosparniais. Čia išsisklaidė baimės ir įsisenėję mitai, sužinota apie paslaptingą naktinių skraiduolių gyvenimą, jų naudą žmonėms, įsitikinta, kokie maži, švelnūs ir mieli tai gyvūnėliai. Taip pat visi vaikai pasigamino sau po linksmą suvenyrą atminčiai – prisegamą šikšnosparniuką.
   
🏛🌳👫👩🏼‍🤝‍🧑🏻 O po lauko žaidimų, sutartas muzikinis signalas visus sukvietė į diskoteką. Smagi muzika, bendri gerai išmokti šokiai, puiki nuotaika, mokytojo sugalvoti perrikiavimai ir tarpusavio pajuokavimai – nuostabiai užbaigtas „Šok į debesį“ vakaras.
   
🏛🌳👫👩🏼‍🤝‍🧑🏻 Ir taip gera matyti, kaip rūpestingų mokytojų globojami vaikai džiaugiasi buvimu kartu, pažintiniais užsiėmimais, kaip mokosi ne tik atsipalaiduoti, bet ir drausmės, tvarkos, įvertinti tai, ką turi, kokie jie ypatingi, visąmatančių mokytojų paraginami stiprina asmens higienos bei šiukšlių rūšiavimo įgūdžius. Stebėdami juos suprantame, kaip šis edukacinis renginys-stovykla po vasaros atostogų padeda vaikams grįžti į tarpusavio šiltą bendravimą ir susikaupti tuoj prasidėsiantiems naujiems mokslo metams.
🙂 👍
   
Daugiau fotografijų Renavo dvaro sodybos Facebook paskyroje.
https://www.facebook.com/Renavo-dvaro-sodyba-566676353381999/photos/pcb.5372016249514628/5372006632848923
Foto: N. Vėlavičienės, D. Makavičiaus
Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status