Pasibaigė jūsų balsavimas už labiausiai patikusias fotografijas tema „Mano sodas“

Spektaklis “Šimtmečio moterys” – sukurtas Lietuvos Nepriklausomybės šimtmečiui ir skirtas pirmosioms Lietuvos feministėms
2022 m. 11 spalio d.
⚜ Dvare svečiai iš Latvijos – Saldaus rajono mokytojų delegacija, 2022 10 06 ⚜
2022 m. 17 spalio d.

Pasibaigė jūsų balsavimas už labiausiai patikusias fotografijas tema „Mano sodas“

🖼🌸 Jau pasibaigė jūsų balsavimas už labiausiai patikusias fotografijas, pateiktas mūsų organizuojamam fotografijų konkursui tema „Mano sodas“. Dėkojame už jūsų patiktukus ir atiduotas širdeles , nes būtent jos sudarys dalį bendro publikos ir komisijos įvertinimo bei penkių nominuotųjų išrinkimo.
🖼🌸 Viešo balsavimo rezultatai užfiksuoti, naujos reakcijos jau nebebus skaičiuojamos.

🖼🌸 Žinoma, specialiai neskelbėme fotografijų autorių ar jų amžiaus, patirties ar gyvenamosios vietos tam, kad vadovautumėtės tik pačios fotografijos paliktu įspūdžiu, fotoakimirkos grožiu, išreikšta nuotaika, savo jausmais – be jokių išankstinių nuostatų. Siekėme, kad visiems pradedantiems ar profesionaliems fotografijų autoriams būtų vienodos sąlygos, neįtakotos draugystės, kaimynystės ar giminystės „įpareigojimo“ balsuoti 😉😉😉

🖼🌸 Dabar dirbs komisija, iš visų kriterijus atitikusių ir skelbtų balsavimui darbų, bendru sutarimu ir atsižvelgiant į jūsų balsavimo rezultatus, išrinks 20 fotografijų eksponavimui Renavo dvaro erdvėse. Išrinktus geriausius penkis darbus paskelbsime lapkričio 14 d.
🖼🌸 Visą fotoparodą galėsite apžiūrėti ir penkių geriausių fotografijų autorius kartu su mumis pasveikinti baigiamajame projekto „Obels žiede – istorijos ir meno krislai“ renginyje lapkričio mėn. (tiksli data bus paskelbta vėliau).

🖼🌸 O šį šeštadienį (spalio 15 d.) laukiame atvykstant į dvarą paklausyti glaudžiai su Renavo sodais susijusių dviejų įdomių paskaitų (prof. R. Laužiko ir dr. I. Auželienės) ir pažiūrėti spektaklio „Ivinskio obelys“ (J. Vaičkaus „Skrajojamojo“ teatro).

Renginys nemokamas.

Laukiame Jūsų! 😊

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status