Lietuvos žiniasklaidos atstovams pristatytas naujas turistinis maršrutas “Prezidentų žemė”

2023 m. 15 gegužės d.
Projektas virtualiems barono Antano Rionė dienoraščio rankraščiams įsikurti Renavo dvare
2023 m. 19 gegužės d.

Lietuvos žiniasklaidos atstovams pristatytas naujas turistinis maršrutas “Prezidentų žemė”

  Džiaugiamės sulaukę Lietuvos žiniasklaidos atstovų susidomėjimo Renavo dvaro sodyba, kuri dalyvauja naujame turistiniame maršrute “Prezidentų žemė”, skirtame žymiųjų brolių Stanislovo ir Gabrieliaus Narutavičių atminimui puoselėti.

  Bene pirmieji, išbandę šią naujieną, ir buvo radijo, televizijos, interneto žinių bei naujienų portalų, tinklaraščių, žurnalų  atstovai.

  Renavo dvare svečiams pristatėme dvaro istoriją, interjero ekspoziciją rūmuose, reprezentacinės dvaro sodybos statinius, papasakojome apie brolių Stanislovo ir Gabrieliaus Narutavičių gyvenimo ir mokymosi Renave metus, apie dvaro parką bei naktinius jo gyventojus, visada sudominančius lankytojus – paslaptinguosius šikšnosparnius. Kaip dažniausiai būna – istorijų ir klausimų daug, o laiko rėmai spaudžia, tad dalis pasakojimų ir gamtos stebėjimų lieka kitiems kartams 😉👌  Lauksime atvykstant!

 

     

   

 

Naują teminį maršrutą keliaujantiems po Žemaitijos kraštą sukūrė Mažeikių turizmo ir verslo informacijos centro ir Plungės turizmo informacijos centro darbuotojai, prisijungė ir Renavo dvaro sodybos administracijos atstovai.

Dėkojame Mažeikių TVIC ir Plungės TIC direktorėms Jolantai Gintalienei bei Sandrai Kasmauskienei už rezultatyvų tarprajoninį projektą, o “Keliauk Lietuvoje” atstovams ir grupės vadovei Julijai Charitonovai, LRT radijo, LNK TV, Delfi.lt, 15min.lt, “We love Lithuania”, nesėdėknamuose.lt, žurnalų “Kelionės ir pramogos” bei “Savaitė” atstovams už nuoširdų susidomėjimą, malonų bendravimą ir nejučia praskriejusį laiką!

2023 05 16

Daugiau fotografijų rasite Facebook paskyroje Renavo dvaro sodyba 

Fotografavo D. Makavičius ir N. Vėlavičienė

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status