Žaismingas ir spalvingas „DON ŽUANAS“ Renavo dvaro rūmuose

Darbo laikas šventinį savaitgalį (2023 m. birželio 3-4 d.)
2023 m. 2 birželio d.
Mindaugo karūnavimo dieną (liepos 6 d.) Renavo dvaro sodyba nedirbs
2023 m. 5 liepos d.

Žaismingas ir spalvingas „DON ŽUANAS“ Renavo dvaro rūmuose

🎶🎭  Nuskambėjo spalvingas, žaismingas ir žavingas operos „DON ŽUANAS“ pristatymas Renavo dvaro rūmų menėje. Tai mažųjų spektaklių ciklo SVEIKA, OPERA! LABAS, ŠOKI! pirmasis renginys.

.
🎶🎭   Pilnutėlei salei klausytojų Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro solistai išradingai pristatė trumpąją (1 val. trukmės) didžiojo Vienos klasiko Volfgango Amadeaus Mocarto operos „Don Žuanas“ versiją. Klausytojus žavėjo skambiomis solistų atliekamomis arijomis ir smagia vaidyba pasakojami moterų suvedžiotojo Don Žuano nuotykiai. Neliko nepastebėti ir stilingi, ryškūs ir charakteringi personažų kostiumai.
.
🎶🎭   Gera, kai klausytojams suteikiama tokia galimybė susipažinti su Don Žuano istorija ne iš toli, o čia pat, „tiesiai iš pirmų lūpų“, girdėti net suknių audinio klosčių šiugždėjimą, visiškai šalia matyti, bendrauti, jausti atlikėjus ir jų perteikiamas emocijas. Ko gero pristatymas ne vieną suviliojo išvysti ir pilnąją šios operos versiją didelėje scenoje, su visomis operos spektakliui sukurtomis dekoracijomis.
.
    

                 

                     

🎶🎭

    Dėkojame Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro kolektyvui už šį puikų reginį! Ačiū klausytojams, gausiai susirinkusiems Renavo dvare!

🎶🎭

                      

Daugiau renginio akimirkų Facebook paskyroje https://www.facebook.com/profile.php?id=100064328004407

2023 06 02

Fotografavo ir aprašė Nomeda Vėlavičienė

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status