Grupė „Sisters On Wire“ kviečia visus į koncertą dvare jau šį penktadienį (liepos 11 d.) 20:00 val.

Lietuvos nacionalinio muziejaus paroda „Objektas ir detalė: akmens amžiaus estetikos pasaulis“ 2023 m. liepos 30 d. – rugsėjo 22 d.
2023 m. 31 liepos d.
Tradicinis elegantiškas renginys „Baltų kvapų naktyje“ Renavo dvaro sodyboje jau š. m. rugpjūčio 19 d. nuo 18 val.
2023 m. 9 rugpjūčio d.

Grupė „Sisters On Wire“ kviečia visus į koncertą dvare jau šį penktadienį (liepos 11 d.) 20:00 val.

🎶🎙 Viena populiariausių Lietuvos grupių „Sisters On Wire“ kviečia į TOP koncertą Mažeikių rajono Renavo dvaro sodyboje jau šį penktadienį (liepos 11 d.) 20:00 val.

🔹 Bilietų kaina 26,50 EUR. Bilietus galima įsigyti vietoje.
🔹 Telefonas pasiteiravimui 8 615 46 031

🎶🎙 Susibūręs 2015 metais žavingas ketvertas nesustodamas renka fanus Lietuvoje ir pasaulyje, užkariauja scenas ir „apšildo“ pasaulines grupes kaip „A-ha“ ir kitas. Pirmasis ansamblio lietuviškas albumas „Taip Jau Gavosi“ greitai tapo vienu mėgstamiausių vakarėlių, grojaraščių, švenčių, renginių ir festivalių repertuaro dalimi. Kūrinys „Mėlyna Mėlyna“ klausytojus žavi įtraukiančiu ritmu, šilta poezija, užburiančiais svajingais gitarų akordais. Daina laimėjo eilę prizų: 2020 metais radijo stočių „M-1“ ir „Lietus“ pripažinta kaip geriausias vasaros kūrinys, buvo nominuota M.A.M.A. apdovanojimuose ir konkurse „2020 Aukso lašas“, o grupė tais pačiais metais pelnė „metų pop muzikos atlikėjo“ titulą.
Kiti grupės kūriniai taip pat yra labai gražūs ir mėgstami klausytojų, visi jie ir dar daugiau skambės šiame renginyje.

🎶🎙 Kur „Sisters On Wire“ sėkmės raktas? Profesionalumas ir meilė muzikai, švelnumas ir atvirumas, paprastumas ir išskirtinumas. Ir labai daug pozityvumo, įkvepiančių minčių, atliepiančių žmonių gyvenimus.

🎶🎙 Nepraleisk šauniausio šios vasaros nuotykio – „Sisters On Wire“ koncerto žaliame miškų ir Varduvos upės apsuptame Renavo dvare. Žemaitijos dvarų festivalis kviečia!

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status