Grupės „Sisters On Wire“ koncertas Renavo dvare – trečiojo Žemaitijos dvarų muzikos festivalio dalis

Dėmesio, nedirbsime š. m. rugsėjo 3 d.
2023 m. 29 rugpjūčio d.
Renavo dvaro sodyboje paminėtas 1863-1864 metų sukilimas
2023 m. 1 rugsėjo d.

Grupės „Sisters On Wire“ koncertas Renavo dvare – trečiojo Žemaitijos dvarų muzikos festivalio dalis

Baigėsi trečiasis Žemaitijos dvarų muzikos festivalis, savo šūkiu „ATVIRAS PASAULIUI!“  skelbęs apie savo augimą, atvirumą naujiems muzikos žanrams bei kvietęs kuo įvairesnę publiką. Festivalį organizavo kompanija „Klasikos degustacija“, šiais metais jis vyko dviejuose populiariuose Žemaitijos dvaruose – Oginskių Plungėje ir Renavo dvare.

Renavo dvare antras iš šių metų festivalio programos koncertų – neįtikėtinas grupės „Sisters On Wire“ pasirodymas. Tikriausiai nėra klausytojo, kuris nežinotų melodingojo jų kūrinio „Mėlyna Mėlyna“ iš pirmojo ketveriukės lietuviško albumo „Taip Jau Gavosi“, gana greitai tapusio vienu mėgstamiausių.

Į koncertą vasarišką rugpjūčio 11 d. vakarą susirinko per 700 klausytojų. Kas norėjo pajudėti – šoko, lingavo, dainavo kartu su scenoje šėlstančia, uždegančia savo energija grupe. Kas norėjo ramiau paklausyti mėgiamos muzikos – medžių apsuptyje sėdėdami ant savo kėdučių ar pledų mėgavosi nuostabia dainų poezija ir melodijomis.

Šią energingąją grupę sudaro Olegas Jerochinas (vokalas, gitara), Filipas Gusevas (gitara), Marius Oršauskas (būgnai) ir Ieva Ščerbinskaitė (vokalas, pianinas). Ačiū jiems už dovanotą muziką ir puikią nuotaiką! Dėkojame „Klasikos degustacija“ vadovei Vigailei Karpavičiūtei, kurios dėka tokie profesionalūs Festivalio koncertai atkeliauja į Renavo dvaro sodybą!

Nuostabus vakaras dvare, ačiū visiems atvykusiems pabūti kartu! Lauksime kitų metų festivalio 😉👌

 

     

         

     

     

 

Fotografavo Nomeda Vėlavičienė

 

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status