Renavo dvaro sodyboje jubiliejų švenčiančios Mažeikių choreografijos mokyklos moksleivių kūrybinė stovykla „Šok į debesį“.

Renavo dvaro sodyboje paminėtas 1863-1864 metų sukilimas
2023 m. 1 rugsėjo d.
Europos kultūros paveldo dienų renginys „Išlipdyto grožio pasakojimai“ š. m. rugsėjo 15 d.
2023 m. 6 rugsėjo d.

Renavo dvaro sodyboje jubiliejų švenčiančios Mažeikių choreografijos mokyklos moksleivių kūrybinė stovykla „Šok į debesį“.

 „Šok į debesį“ – tai jau trečioji Mažeikių choreografijos mokyklos stovykla Renavo dvaro sodyboje, šiemet vykusi rugpjūčio 28-30 dienomis.

💛 Nenustygstančių vaikų edukacinė stovykla atidaryta vadovų pasveikinimu, bendru stovyklos šokiu bei iškilmingu vėliavos pakėlimu, skambant mokyklos himnui. Šiemet prie šokio studijų „NIUANSAS” ir „KAUŠKUTIS” šokėjų stovyklauti prisijungė ir pora fleitininkių merginų.

💛 Kūrybinė-edukacinė stovykla – tai puikus metas susitikti prieš rugsėjo 1-ąją, pabendrauti su bičiuliais, pabudinti galvas iš poilsio ir įsijungti į mokymosi režimą. Stovykloje „Šok į debesį“ vyksta įvairios mokymosi, sporto, kūrybos ir pažinimo veiklos.

💛 Stovykla baigėsi puikiu vakaru šokėjams ir jų šeimoms, mokytojams ir koncerto svečiams. Mažeikių choreografijos mokykla pažymi 40-tąjį veiklos jubiliejų, tad netrūko jautrių kalbų, prisiminimų apie mokyklos ištakas, kūrimosi pradžią, mokyklos kolektyvas sulaukė gausių sveikintojų ir sveikinimų.

💛 Ko gero liūdniausia dalis – nuleisti stovyklos vėliavą ir paskelbti stovyklos uždarymą. Tačiau vakaras tuo nesibaigė, kaip tik linksmoji dalis tik tada prasidėjo. Vaikai ir jų tėvai rungėsi įvairiose sportinėse rungtyse, dalyvavo viktorinoje apie choreografijos mokyklą. Šokėjai pademonstravo savo sukurtus šokius ir bendras įvairaus amžiaus šokėjų grupių šokių kompozicijas. Taip pat į linksmą šokio sūkurį įtraukė tėvus bei svečius. O atvykęs „ALKSNA“ kolektyvas garantavo daug dainų, šokių, žaidimų visiems… ir tik prapliupęs lietus neleido iki galo visa jų išmone pasidžiaugti, privertė nenoromis skirstytis.

💛 Nors orai stovyklautojų nelepino, bet užsibrėžti tikslai pasiekti, puikus šokių koncertas sukurtas, vaikai motyvuoti toliau mokytis šokio paslapčių. Ir laukti kitų metų stovyklos „Šok į debesį“ 😉👌

 

   

    

   

 

Daugiau smagių fotoakimirkų Renavo dvaro sodybos Facebook paskyroje:

https://www.facebook.com/profile.php?id=100064328004407

Fotografavo ir aprašė Nomeda Vėlavičienė

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status