🎵Programa „La bella Italia“ („Gražioji Italija“) – trečias klarnetininko Rimvydo Savicko ir pianistės Marijos Mirovskajos dueto projektas. Programoje parinkti ryškūs XX – XXI a. itališkos muzikos klarnetui ir fortepijonui perlai – Mario Castelnuovo-Tedesco sonata op. 128, Nino Rota sonata D-dur ir Michele Mangani pjesės – „Pagina d’Album“, „Executive Fantasy“ ir „Blues“. Pirmi du autoriai žinomi ne tik kaip akademinės muzikos kompozitoriai, bet ir kaip ryškūs kinematografinės muzikos kūrėjai. M. Mangani – šių dienų kompozitorius – gražiausių italų melodizmo tradicijų paveldėtojas, organiškai savo kūryboje aprėpiantis skirtingų stilių bruožus.
🎵 Programa „La Bella Italia“ – minčių ir sielos kelionė į šalį, kuri nuo senų laikų yra įvairiausių muzikos žanrų lopšys.
🎵 Rimvydas Savickas mokėsi Skuodo meno mokykloje, mokytojo B. Anužio klasėje. Laimėjęs laureato vardą Juozo Pakalnio konkurse, prof. Algirdo Budrio pakviestas tęsė studijas Nacionalinėje M. K. Čiurlionio menų mokykloje (prof. A. Budrio kl.), tapo Respublikinių ir tarptautinių konkursų laureatu Suomijoje, Ukrainoje ir Latvijoje. R. Savickas įgijo bakalauro laipsnį Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje (LMTA, prof. A. Budrio kl.), tobulinosi Danijos karališkojoje muzikos akademijoje (prof. J. Jenseno kl.), vėliau grojo Kauno miesto simfoniniame orkestre, du sezonus buvo Baltijos jaunimo simfoninio orkestro narys, tapo tarptautinio konkurso „Jūrmala 2008“ (Latvija) laureatu. Kaip solistas koncertavo su Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro simfoniniu, valstybiniu pučiamųjų instrumentų Trimitas, Kauno miesto simfoniniu orkestrais, jaunimo simfoniniu „Steiermark-Litauen“ (Das steirisch-litauische Jugendsinfonieorchester) orkestru, vedė atviras meistriškumo pamokas Klaipėdos S. Šimkaus konservatorijoje. 2009 m. R. Savickui paskirta Lietuvos kultūros tarybos edukacinė stipendija.
🎵2011–2014 m. R. Savickas įgijo magistro laipsnį Kalifornijos valstijos Fullertono universitete Los Andžele (H. Rosengreno kl.), grojo solo su universiteto simfoniniu orkestru, taip pat Teksaso festivalio orkestre, o tarptautiniame Ima Hogg konkurse Hiustone pateko tarp dešimties geriausių solistų (iš 138, grojusių įvairiais instrumentais). R. Savicko studijoms JAV „Frank J. And Jean Raymond Foundation, Inc“ fondas suteikė stipendiją.
🎵2015–2017 m. klarnetininkas dalyvavo festivalyje „Nepaklusniųjų Žemė“. Kaip solistas koncertavo su Klaipėdos kameriniu, Lietuvos kariuomenės, Lietuvos nacionaliniu simfoniniu, Lietuvos kameriniu, valstybiniu pučiamųjų instrumentų „Trimitas“ orkestrais ir M. K. Čiurlionio kvartetu. Tarp pastarųjų pasirodymų – bendradarbiavimas scenoje su jaunos kartos dirigentu Tung-Chieh Chuangu ir su vienu labiausiai pripažintų prancūzų klarnetininkų Nicolas Baldeyrou.
🎵 Marija Mirovska gimė Charkive (Ukraina). Vienuolikos metų pirmą kartą grojo su simfoniniu orkestru. 2000 m. Maskvoje su pagyrimu baigė Rusijos Gnesinų muzikos akademiją, 2002 m. šios Akademijos aspirantūrą baigė kaip koncertuojanti pianistė. Dalyvavo meistriškumo kursuose su prof. W. Balnkenheimu, K. Steinegger, K. Hellwigu, D. Baškirovu ir kt.
🎵 Nuo 1998 metų pianistė bendradarbiavo su Maskvos valstybine akademine filharmonija, grojo kaip solistė ir ansamblio dalyvė Maskvos „Klassik“ ansamblyje (pučiamųjų instrumentų kvintetas su fortepijonu) ir kameriniame orkestre „Ekselente“. Nuolat rengia solinius ir kamerinius koncertus Lietuvos, Latvijos, Estijos, Vokietijos, Šveicarijos, Rusijos, Ispanijos miestuose. Pianistės M. Mirovskajos repertuare yra J. S. Bacho, D. Scarlatti, A. Solero, J. Haydno, W. A. Mozarto, L. van Beethoveno, R. Schumanno, F. Chopino, F. Liszto, J. Brahmso, P. Tchaikovskio. C. Franko, S. Rachmaninovo, S. Prokofjevo, F. Poulenco, M. Musorgskio, C. Debussy, A. Scriabino, H. Dutilleux, J. Francais, L. Farrenco, L. Thuille, N. Rimskio-Korsakovo, D. Šostakovičiaus, G. Gershwino ir kitų kompozitorių soliniai ir kameriniai kūriniai.
🎵 1998 metais jos atliekami W. A. Mozarto ir F. Chopino kūriniai įrašyti Berno radijuje (Šveicarija). Grojo scenoje kameriniuose ansambliuose kartu su daugeliu žymių muzikantų. Nuolat koncertuoja kaip solistė su įvairiais orkestrais. Bendradarbiavo su dirigentais V. Kucenko, D. Orlovu, Ukrainos liaudies artistu A. Gulianickiu, P. Baginskiu, J. Janko, A. Hurginu ir kitais. Ukrainos ir Šveicarijos radijo ir televizijos kanalai apie pianistę yra sukūrę laidų.