DĖMĖSIO !!! 18.00 val. atsilaisvino kelios vietos Į koncertą „STEBUKLAI JŪSŲ„

2023 m. gruodžio 17 d. kviečiame į nemokamą koncertą „AŠ SERGU MEILE:-anglų Baroko dainos„ !
2023 m. 6 gruodžio d.
Rūmuose vyko virtualaus barono Antano Rionė dienoraščio rankraščio pristatymas
2023 m. 11 gruodžio d.

DĖMĖSIO !!! 18.00 val. atsilaisvino kelios vietos Į koncertą „STEBUKLAI JŪSŲ„

⚜ Tradiciškai pasitinkant Šventas Kalėdas, Renavo dvare skambės nuostabi muzika. Tradicijas puoselėjantis Renavo dvaras šias Šventas Kalėdas pasitinka su operos solistų Raimondo Baranausko ir Marijos Arutiunovos duetu, bei pianiste koncertmeistere Lina Giedraityte. Kauno valstybinio muzikinio teatro artistai svečiams paruošė Kalėdinių stebuklų stoteles – meilės, gerumo, riterystės, švelnumo, tikėjimo ir šiltos šventės. Jūs – matysite, tikrą meilės dramą, ją pakeis linksmasis ir ne taip rimtai į viską žiūrintis Čardašas, paskui vėl užpuls netikėtumai, ir viskas išeis į gerą, nes ateis „Baltos Kalėdos“.
⚜ Koncertą pavadinome „Stebuklai, jūsų!”, todėl, kad tik Jūs, mūsų publika, sukuriate įvairiausius ir didžiausius stebuklus.
⚜ Raimondas Baranauskas – ilgametis Kauno muzikinio teatro artistas, tūkstančių miuziklų herojus, komiškas ir impozantiškas „Domino“ teatro aktorius, Renavo dvare dalyvauja su įvairiais kolektyvais. Kartu su jaunąja soprano Marija Arutiunova rengia sėkmingus ir publikos dievinamus pasirodymus.
⚜ Lina Giedraitytė –ilgametė tenoro Virgilijaus Noreikos scenos partnerė, Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro pianistė, viena geriausių, kuri sukuria su solistais darnų ansamblį.
Tel. pasiteirauti 8 615 46 031
Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status