Konferencija „LEADER strategijos. Pradžia“, skirta Lietuvos LEADER 20-mečiui paminėti.

Mieli lankytojai !
2023 m. 19 gruodžio d.
Jaukių, linksmų, šiltų artėjančių švenčių !
2023 m. 22 gruodžio d.

Konferencija „LEADER strategijos. Pradžia“, skirta Lietuvos LEADER 20-mečiui paminėti.

🏛Gruodžio 15 d. Šiaurės vakarų Lietuvos vietos veiklos grupės pirmininkė Loreta Rubežienė ir Renavo dvaro sodybos darbuotoja Vilma Vžesniauskienė dalyvavo konferencijoje „LEADER strategijos. Pradžia“, skirtoje Lietuvos LEADER 20-mečiui paminėti. Per šį laikotarpį įgyvendintos trys vietos plėtros strategijos, kuriose aktyviai dalyvavo kaimo bendruomenės bei kaimiškose teritorijose verslą kuriantys ar ketinantys kurti  asmenys. Į konferenciją, vykusią Bistrampolio dvare Panevėžio rajone,  buvo sukviesti originaliausių LEADER vietos projektų vykdytojai, kuriuos sveikino ŽŪM ministras Kęstutis Navickas, buvę ir esami vietos veiklos grupių tinklo (VVGT) pirmininkai, taip pat sveikinimų ir linkėjimų sulaukta iš Europos komisijos LEADER plėtros koordinatorės Ivonos Listvan.

🦇Renavo dvaro sodybos įgyvendintas projektas „Kultūros paveldo objekto Renavo dvaro sodo rūsio remonto darbai, pritaikant šikšnosparnių žiemojimui ir edukacinei veiklai“ visada yra pristatomas kaip gerasis Kaimo plėtros programos (KPP) ir originaliausios idėjos tarp vietos projektų Mažeikių rajone įgyvendinimo pavyzdys. Lietuvos kaimo tinklo (LKT) organizuojamuose Ateities kaimo kūrėjų apdovanojimuose (AKKA 2022) ir komisijos sprendimu 2022 m. buvo įvertintas  savo kategorijoje „Drauge su gamta“   pirmąja vieta.

🏛Bistrampolio dvaro konferencijos salėje irgi puikavosi stendas apie Renavo dvare sumaniai įgyvendintą idėją, o projektų mugės metu sulaukta nemažai klausimų. Nekantriai laukiame startuosiančios ketvirtosios vietos plėtros strategijos su VVGT pirmininko pavaduotojos Kristinos Švedaitės pasiūlytu linksmu ir prasmingu šūkiu „SUkaimėk!“.

✔Tai vėl bus naujų galimybių pradžia ir rimta paspirtis plėtoti savo veiklas kaimiškose vietovėse.

📷 Nuotraukų autorius – Liudas Masys.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status