Vasario 11 d. 14 val. kviečiame visus į nepakartojamo grožio koncertą „Genijaus magija„

Mieli lankytojai,
2023 m. 27 gruodžio d.
Mieli dvaro lankytojai,
2024 m. 12 vasario d.

Vasario 11 d. 14 val. kviečiame visus į nepakartojamo grožio koncertą „Genijaus magija„

✔ Vasario 11 d. 14 val. kviečiame visus į Renavo dvaro rūmus , kur vysk nepakartojamo grožio koncertas „Genijaus magija„.

✔ Ugningasis fortepijono virtuozas Alexander Paley savo talentu ir charizma nepalieka abejingų. Moldovoje gimusio A. Paley’aus tarptautinė karjera prasidėjo laimėjus J. S. Bacho konkursą Leipcige, Bosendorferio prizą ir Grand Prix konkurse Bulgarijoje,

✔Dar 1991 m. po pianisto debiuto su JAV nacionaliniu simfoniniu orkestru dienraštis „The Washington Post“ A. Paley pasirodymą pavadino „tiesiog nepriekaištingu“, tad ilgainiui pianistas ėmė koncertuoti su garsiausiais pasaulio orkestrais. Publika jam plojo atsistojusi, o kritikai negailėjo pagyrų už „akinantį techninį meistriškumą“, „asmenines interpretacijas“ ir „neįtikėtinai platų repertuarą“. Bėgant metams, A. Paley žvaigždė negęsta – pianistas kasmet surengia apie 80 koncertų visame pasaulyje.

✔ Daugelio tarptautinių konkursų laureatas Raimondas Butvila yra grojęs įvairiuose Lietuvos muzikos kolektyvuose. 1993–2011 m. jis gyveno ir dirbo Venesueloje, buvo Emilio Friedmano koledžo Karakase muzikos direktorius ir Menų universiteto (UNEARTE) profesorius. Kaip solistas dažnai griežė su Venesuelos orkestrais, atliko pagrindinį koncertų smuikui repertuarą. Grįžęs į Lietuvą, dėsto VDU muzikos akademijoje, aktyviai koncertuoja.

✔ Su Lietuvos kvartetu koncertavo Europos valstybėse, Kuboje. Surengė solinių koncertų su kameriniais ansambliais ir simfoniniais orkestrais, dalyvavo muzikos festivaliuose užsienyje , Lietuvoje.

✔Bilieto kaina -10 eur.

✔ Registracija telefonu : +370 615 46 031

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status