Įgyvendintas projektas „Teatralizuoti dvariškių gyvenimo būdo atspindžiai“ !

2024 m. birželio 2 d, Renavo dvaro sodyba (muziejus) nedirbs.
2024 m. 29 gegužės d.
2024 m. birželio 11 d. 13.00 val. kviečiame į teatrališkųjų Renavo dvariškių gyvenimo atspindžių renginio tęsinį !
2024 m. 31 gegužės d.

Įgyvendintas projektas „Teatralizuoti dvariškių gyvenimo būdo atspindžiai“ !

 👌 2024 m. gegužės 30 d. Renavo dvaro sodyboje buvo įgyvendintas Lietuvos kultūros tarybos ir Mažeikių rajono savivaldybės finansuotas projektas „Teatralizuoti dvariškių gyvenimo būdo atspindžiai“. Renginio metu buvo nušviestos įvairiais laikotarpiais vyravusios skirtingos gastronomijos, valgomojo kambario kultūros tradicijos. Kartu su lektoriumi Mariumi Daraškevičiu, gilindamiesi į istorinius tyrimus supratome, kodėl buvo populiarus vienas ar kitas patiekalas, kodėl įsigalėjo savitas svečių priėmimo, aptarnavimo ceremonialas.
 👌 Mažeikių choreografijos mokyklos istorinio šokio kolektyvas su vadove Olga Gross svečiams parodė ir kvietė pašokti senovinių šokių Žirnių -Skalbėjų branlio judesių.
 👌 Ačiū „Savasties teatro „ aktoriams už įkūnytus personažus, ačiū režsisierei Airida Lementauskienė už sukurtą mini spektaklį.
  👌 Vasarą pasitikome dvariškai!

 

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status