
Liepos 3 dieną Renavo dvaro sodyboje įvyko ypatingas kultūrinis vakaras – čia susitiko tradicijos ir jautri socialinė žinutė. Dvaro aplinkoje žiūrovams buvo pristatytas Juozo Vaičkaus skrajojamojo teatro ir Mažeikių cerebrinio paralyžiaus lėlių teatro spektaklis „Sakmė apie atpildą už klaidas“.

Spektaklio metu žiūrovai pasinėrė į sakmių ir pasakojimų pasaulį, kupiną simbolių, pamokančių istorijų ir žmoniškumo temos. Įtaigi meninė raiška – aktorių vaidyba, lėlės ir judesys – sukūrė jautrią atmosferą, kurioje atsiskleidė mintis apie klaidas, atleidimą ir atpildą.

Šis bendras dviejų teatrų darbas ne tik parodė aukštą meninį lygį, bet ir priminė, kad teatras gali būti atviras visiems, nepaisant fizinių ar socialinių ribų. Ypač jautru buvo matyti, kaip į spektaklį savo kūrybą ir gebėjimus įnešė Mažeikių cerebrinio paralyžiaus teatro nariai – jų nuoširdumas ir pastangos paliko neišdildomą įspūdį kiekvienam žiūrovui.

Dėkojame visiems žiūrovams, kurie tą vakarą rinkosi į dvarą ir savo dėmesiu bei plojimais palaikė menininkus. Tokie susitikimai primena, kad teatras – tai ne tik scena, bet ir bendrystė bei nuoširdumas.
Veikla vykdoma pagal projektą „Gyventi ir kurti dermėje su gamta“, finansuojamą Europos žemės ūkio fondo kaimo plėtrai, Lietuvos valstybės biudžeto ir Mažeikių rajono savivaldybės lėšomis.

Ačiū kūrėjams ir žiūrovams už nepakartojamą kultūrinę patirtį Renavo dvare!